רבים נוטים לסבול  מליקויי למידה, מה שמעכב אותם בבי"ס ובכלל. על מנת לפתור את הבעיה ולטפל בה כראוי, מומלץ להסתייע בטיפול בשיטת טומטיס המתאים לבעיה ממנה סובלים. אחת הבעיות הנפוצות יותר היא הדיסלקציה, בה לאנשים רבים יש שמיעה תקינה, אך יכולת הקשבה לקויה.

ללא הקשבה תקינה, עיבוד המסרים והקליטה אינם ראויים, ועל כן מתקשה הילד ללמוד ולשפר את יכולותיו בטווח הקצר והארוך גם יחד. שיטת טומטיס מעניקה פיתרון יעיל לבעיות הלמידה מהן סובל ילדיכם כך שאתם יכולים להפוך את חייו לחיים איכותיים ולצמצם מכשולים עליהם הוא לא בהכרח יכול להתגבר בכוחות עצמו.


ליקויי למידה

ליקויי למידה עלולים למנוע מהילדים ומהמבוגרים לנהל תקשורת בריאה בחברה ועל כן לא רק הפן הלימודי נפגע, אלא גם הקשרים החברתיים, הקשרים הזוגיים המשפחתיים ובכלל.

על מנת להעניק פתרון אולטימטיבי ביחס לבעיה הספציפית של המטופל, יש בראש ובראשונה לאבחן את הבעיה ואת רמת הליקוי ממנה סובל המטופל ורק בשלב שני להתאים טיפול אשר יסייע לו בכל תחומי החיים ללא עוררין. השינוי לאחר טיפול בשיטת טומטיס, עתיד להיות משמעותי ודרמטי. השיטה מאפשרת לאדם להתגבר על הליקוי לאורך זמן והיא אינה מערבת בהכרח את הטיפול התרופתי הנהוג ברפואה הקונבנציונאלית.


לקות הלמידה

ליקויי למידה נובעים מכשלים התפתחותיים הפוגעים באופן ישיר ביכולת הלמידה. אדם אשר לוקה בלקות למידה זו או אחרת, מתקשה לרכוש לעצמו מיומנויות וידע כראוי לבני גילו מה שמותיר אותו מאחור לא רק מבחינה לימודית אלא גם חברתית. טיפול ראוי נכון ומקצועי יכול לסייע לאדם למצות את הפוטנציאל הטמון בו ולא להיגרר אחר הלקות.

אם גם אתם חוששים שמא ילדיכם סובל מלקות למידה זו או אחרת, זה הזמן להגיע ולבחון את הלקות ולהתאים לו טיפול באופן אישי במידת הצורך. הלקויות המוכרות יותר בעידן הנוכחי הם הדיסלקציה, דיסגרפיה ודיסקלקוליה. בשלושת המקרים קיימת בעיה וכשל התפתחותי קוגניטיבי בו ראוי לטפל. שימו לב כי הדרך להתמודדות היא בראש ובראשונה אבחון נכון של הכשל או הלקות.

ליקויי למידה היא לא גזירה משמיים ליקויי למידה היא לא גזירה משמיים
 
מלא פרטים כאן בכדי שנוכל ליצור איתך קשר