התמודדות עם ילדים אוטיסטים

התמודדות עם ילדים אוטיסטים

ילדים אוטיסטים

בכדי להתמודד עם ילדים הסובלים מבעיות ויסות רגשי או בכדי לעבור אבחון אוטיזם צריך הרבה כוח נפשי. מדובר בדברים אשר מטרידים רבים מאיתנו כאשר כיום ישנן דרכים רבות להקל על החיים של האוכלוסיה עם הקשיים אשר צפויות להפוך את החיים של אלה להרבה יותר קלים. ילדים אוטיסטים כמו כאלה הסובלים מבעיות קשב וריכוז צפויים להתקשות בלמידה, דיבור, הקשבה או כתיבה. כל אלה הן מיומנויות אשר דורשות כישורים ספציפיים שניתן לפתח.

 

המיומנויות השונות ניתנות לפיתוח בעזרת שיטות שונות ומגוונות אשר קיימות היום בשוק ותפקידן להפוך את חייו של זה הסובל מקשיים לכמה שיותר נורמטיביים. בעזרת שיטות מוכחות כדוגמת שיטת tomatis ניתן יהיה לתת מענה מקיף וחכם לכל הסוגייה. לא צריך לשבור יותר את הראש בנוגע לדרך ההתמודדות עם הקשיים השונים. בעזרת טיפול עם שיטת מוכחת ניתן לשים לעניין סוף.

 

ילדים אוטיסטים וקשיים רבים

 כאשר חושבים על זה, ילדים אוטיסטים נאלצים להתמודד עם אינספור קשיים במהלך החיים שלהם. בין אם מדובר על כך שצוחקים עליהם בבית הספר ובין אם על כך שרבים בוחרים להתרחק מהם. הקשיים הללו הופכים את החיים של כל אחד הסובל מאוטיזם להרבה יותר קשים. בכל אופן, בעזרת שיטות מוכחות ניתן לספק לאותם ילדים דרכים להתגבר על חלק מהקשיים ולהתחיל בחיים יותר נורמטיביים. הדבר מאפשר בעצם לכל אחד אשר יהיה מעוניין בכך להפחית בצורה ניכרת את הקשיים איתם הוא נאלץ להתמודד.

 

שיטת tomatis

 השיטה על שם ד״ר אלפרד טומטיס הינה שיטה אשר ייעודה לשפר את יכולות הלמידה בקרב הסובלים מלקויות שונות. השיטה מתאימה לכל אחד הסובל מקשיים בלימודים, קריאה, הקשבה או כתיבה, כאשר בעזרתה תוכלו לשפר באופן ניכר את איכות החיים שלכם. ילדים אוטיסטים גם הם יכולים להיעזר באופן ניכר בשיטה זו כאשר התוצאות של השיפור יבואו לכדי ביטוי באופן מהיר במיוחד. כדאי ליצור קשר עוד היום עם הסניף הישראלי בכדי להבין מדוע כה רבים ברחבי העולם בחרו דווקא בשיטה זו לשם התמודדות עם הקשיים שלהם!